7 tunnust, mille poolest erinevad pakenditootja ja pakendite vahendaja?

Print Friendly, PDF & Email

Pakenditööstus, pakenditootja, pakendiagentuur, trükiagentuur ja pakendite vahendaja on võtmesõnad, mis justkui juhataksid internetiotsingul sama tulemuseni. Ometi on rida faktoreid, mis eristavad pakenditootjaid ja pakendite vahendajaid. Järgnevalt neist lähemalt.

 • Pakenditööstus – tootmisharu, mis tegeleb pakendite tootmisega.
 • Pakenditootja ehk pakenditööstusettevõte – pakendeid töötlev ja tootev ettevõtte. Pakenditööstusettevõtte osa võib, kuid ei pruugi olla ka müügiüksus.
 • Pakendiagentuur – suurema ettevõtete keti või grupi pakendite müügiga tegelev üksus, mille ülesannete hulka võib kuuluda ka pakendite arendus.
 • Trükiagentuur – trükiteenuste pakkumisega tegelev üksus, mille pakutavate trükiteenuste valik võib varieeruda spetsiaalsetest teenustest kuni täisteenuseni.
 • Pakendite vahendaja – ühenduslüli pakendite ostja ja pakenditootja vahel, kes võtab tehingu eest vahendustasu.

Osaühing Ecobox on pakenditootja, kes täidab ka pakendiagentuuri funktsioone. Toodame oma tootmisüksuses pakendeid ja pakume kliendile ka tootearendusteenust. Kogu protsess saab alguse mudeli valimisest, disainilahenduse loomisest ja pakendi konstrueerimisest. Järgmised sammud on pakendite tootmine, järeltöötlus ja valmis pakendite kohaletoimetamine.

 

Mis eristab meid teistest pakendite vahendamisega seotud ettevõtetest?

 1. Hinnatase

Meie müügimeeskond suhtleb otse kliendiga ehk jääb ära vahendustasu.

 1. Kvaliteet

Meie pakenditehases valminud pakendid vastavad EL nõuetele (EÜ määrus nr 1935/2004) ja on turvalised (ISO 22000:2005). Kindel kvaliteet!

 1. Tarneaeg

Toodame pakendeid Eestis asuvas tehases olemasolevatest komponentidest. Kuna omame tootmisseadmeid ja -baasi, saame pakkuda paindlikku tarneaega. Standardtootetarneaeg on 7-14 kalendripäeva.

 1. Konsultatsioon ekspertidelt

Pakume lahendust ideest teostuseni! Paneme kliendi mõtte paberile ja viime selle ellu. Täiusliku pakendi loomisel mängivad rolli nii konstruktsiooni, materjali kui ka disaini valik. Oleme kliendile selles abiks.

 1. Personaalne lähenemine

Iga klient on meie jaoks eriline ja koostöö temaga põnev väljakutse. Lahenduste pakkumisel lähtume iga kliendi individuaalsetest soovidest ja vajadustest.

 1. Pakendite seisukord

Meie toodame vastavalt kliendi vajadusele ja ladustame pakendid õigetes tingimustes. Jääb ära väga pikk toodete hoiustamine, mis võib sõltuvalt hoiustamistingimustest pakendite kvaliteedile halvasti mõjuda.

 1. Vastutus ja garantii

Pakume oma meeskonna poolt loodud ja toodetud pakenditele garantii. Meie vastutame oma pakendite eest.

Need tunnused eristavad meie pakenditööstusettevõtet tavapärasest pakendite vahendajast. Nagu näha, on pakenditootja eelistamiseks arvukalt põhjuseid.

Saada meile päring tellimus@pakendid.ee ja leiame Sinu pakendivajadustele õige lahenduse.