Kvaliteetsed käsitöö-kinkekarbid erilisteks hetkedeks

Print Friendly, PDF & Email

Meie kinkekarpide valikusse on lisandunud luksuslikud käsitööna valmistatud kinkekarbid eriliste e-poe kaupade, kingituste või üllatuste pakkimiseks. See ainulaadne kinkekarp võib olla näiteks restoraniarve karp, äri- ja reklaamkingituste pakend, aga ka rõivaste, kosmeetika, alkoholi, ehete, elektroonika ja paljude muude toodete müügipakend. Kaunis kinkepakend lisab kaubale väärtust ja on ideaalne kampaaniapakend toodete esitlemiseks müügilettidel või stendidel.

Karbid kõikides toonides ja igas suuruses

Kinkekarpe on võimalik valmistada igas mõõdus ja igas värvitoonis. Pakendi kohandatav suurus ja brändingu lisamise võimalus muudavad selle sobivaks turundussõnumi kandjaks ja kommunikatsiooni tööriistaks.

Kvaliteetsed materjalid ja külluslik disain

Karp on valmistatud köitekartongist ja kaetud Itaalia disainpaberiga. Värvikombinatsioonid sobivad omavahel suurepäraselt. Maitseka disainilahenduse loomiseks sobib kasutada 3–4 värvitooni. Karbikaanele saab lisada kuni kahevärvilise logo, võimalik on luua ka efektne reljeeftrüki- või fooliumtrüki lahendus.

Karbi avamisprotsess kui rituaal

Kinkekarbi avamisprotsess koosneb mitmest sammust ja on tänu sellele tõeliselt eriline. Karp on kinnitatav tagasipööratud äärega, mille täieliku suletuse kindlustab väike magnet, satiinpael või kummist kinnitus. Seejärel on võimalik karbist nööri abil välja tõmmata sahtlike. Seeläbi avanebki karbi sisemus – väärtuslik toode, kingitus või üllatus.

Imekaunis ja praktiline pakkelahendus

Avatud karp võtab väga vähe ruumi, mis teeb selle transpordi ja ladustamise mugavaks ja ökonoomseks. Ehkki karbi valmistamisel kasutatakse palju käsitööd, on pakendi hinna ja kvaliteedi suhe mõistlik.

Miinimumkogus kinkekarpide tellimisel

Karpide tellimisel on miinimumkogus 100 karpi.

Tänu kaunile välimusele ning vastupidavusele kasutavad lõpptarbijad seda kinkekarpi uuesti ja uuesti. Kui ka sinul tekkis pakendi vastu huvi, võta meiega ühendust ja teeme hea pakkumise!

kinkekarp
kinkekarp